Tuščia

Iš viso: 0,00 €

Turite klausimų? Susisiekite (85) 21 36 420 arba info@ciapigiau.lt

Pirkimo informacija

TRUMPAI

Visi užsakymai vykdomi tik klientui sutinkant su pirkimo taisyklėmis.

Čiapigiau.lt  pristatys užsakytas per greičiausią įmanomą laiką.

Jei prekė yra mūsų įmonės sandėlyje - prekes pristatysime tą pačią arba sekančią darbo dieną.

Jei prekė yra mūsų tiekėjų sandėlyje - prekes pristatysime per 1 - 5 darbo dienas.

Jei prekės nėra tiekėjų sandėlyje - patvirtinimo metu Jums bus pasiūlytas greičiausias įmanomas pristatymo terminas ir Jūs galėsite pasirinkti, ar laukti pristatymo, ar atšaukti užsakymą.

Užsakymo patvirtinimas atliekamas darbo dienomis nuo 9 iki 18 val.  Informaciją apie užsakymo eigą, pristatymo terminus ir kitus duomenis atsiųsime užsakyme nurodytu el. paštu

Užsakymai laikomi negaliojančiais, kol jų nepatvirtina čiapgiau.lt vadybininkas. Apie užsakymo patvirtinimą informaciją gausite el. paštu.

Elektroniniai laiškai ir kitos užklausos atsakomos darbo dienomis, per 24 val nuo jų gavimo.

 

ATSISKAITYMAS

Su "UAB Mūsų prekyba" atsiskaityti galima:

 1. Grynaisiais pinigais prekės gavimo momentu kurjeriui (COD) arba parduotuvėje: Juozapavičiaus g. 8, Vilnius.
 2. Išankstiniu pavedimu į įmonės sąskaitą
 3. Per mokėjimai.lt (Paysera) sistemą naudojantis internetine bankininkyste.
 4. Išperkamosios nuomos sutartimi per Moki lizingas.

 

PRISTATYMAS

Didmiesčiuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje) prekių pristatymas nuo 8 iki 20 val. darbo dienomis, bei už papildomą mokestį ir šeštadieniais. Dėl pristatymo laiko reikia tartis su kurjeriu. Kurjeris susisieks su Jumis telefonu prieš veždamas prekę. Pastabose nurodykite Jums patogiausią laiko intervalą. Šią informaciją perduosime kurjerių tarnybai.

Mažesniuose miestuose  ir rajonuose kurjerių tarnybos važiuoja pagal nustatytus maršrutus, todėl kurjeris negalės prisiderinti prie jums patogaus laiko. Jei prekę galėsite priimti tik darbo valandomis, tada geriau pirkimo formoje nurodyti darbovietės adresą. Pastabose nurodykite Jums patogiausią laiko intervalą. Šią informaciją perduosime kurjerių tarnybai.

 

PRISTATYMO ĮKAINIAI:

Prekės iki 30 kg perduodamos šiais būdais:

1)  VISADA NEMOKAMAS prekių atsiėmimas parduotuvėje Juozapavičiaus g. 8/1, Vilnius.

2) Kurjerių tarnyba 10 EUR pristatant į visas Lietuvos gyvenvietes, išskyrus Neringos savivaldybę.

3) Kurjerių tarnyba 20 EUR pristatant į Neringos savivaldybę.

4) Atsiėmimas terminale Venipak Pickup: 3 EUR. Terminalų adresus ir salygas rasite ČIA. Atsiimti terminale galima siuntas iki 10 kg ir kurių pakuotės tūris ne didesnis nei 0,04 m³

Prekės virš 30 kg perduodamos šiais būdais:

1)  VISADA NEMOKAMAS prekių atsiėmimas parduotuvėje Juozapavičiaus g. 8/1, Vilnius.

2) Kurjerių tarnyba - 15 EUR pristatant į visas Lietuvos gyvenvietes, išskyrus Neringos savivaldybę.

3) Kurjerių tarnyba - 30 EUR pristatant į Neringos savivaldybę.

 

Prieš atvykdamas kurjeris susisieks su nurodytu telefonu ir suderins atvežimo laiką.

 

UŽNEŠIMAS

Prekėms virš 30 kg bei didelių gabaritų prekės, kurių negali užnešti vienas žmogus, siūloma užnešimo paslauga. Neužsakius užnešimo paslaugos, kurjeris sunkią prekę pristatys tik iki namo ar laiptinės.

Užnešimo paslaugos kaina priklauso nuo svorio ir gabaritų: 

Bendras siuntos svoris 0 - 30 Kg.  -  Nemokamai (jei gabaritai leidžia užnešti vienam žmogui)
Bendras siuntos svoris 30 - 200 Kg.  -  15 €. (Jei bent vienos prekės svoris > 79 kg, tada taikomas ne mažesnis, nei 25 € tarifas)
Bendras siuntos svoris 200 - 300 Kg.  -  25 €.
Bendras siuntos svoris 300 - 400 Kg.  -  30 €.
Bendras siuntos svoris 400 - 500 Kg.  -  35 €.
Bendras siuntos svoris 500 - 600 Kg.  -  40 €.
Bendras siuntos svoris 600 - 700 Kg.  -  45 €.

Užnešimo paslauga teikiama tik Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Alytuje nuo 16 val.

Prieš užsakinėdami prekes įsitikinkite, kad pageidaujama prekė su pakuote tilps pro Jūsų namo, buto duris ir nišas. Pakuotės išmatavimų prašykite pardavimų vadybininko.
 

DĖMESIO!!! PRIIMDAMI PREKES IŠ KURJERIO BŪTINAI PATIKRINKITE SIUNTOS BŪKLĘ IR TIK TADA PASIRAŠYKITE sąskaitoje faktūroje (važtaraštyje) ar kitame siuntos perdavimo-priėmimo dokumente. Pasirašydami gavimo dokumentuose Jūs sutinkate, kad prekė atkeliavo tvarkinga ir nesudužusi (nesulankstyta). Nuo pasirašymo momento visi pažeidimai yra laikomi atsiradusiais po pristatymo. Jei gavote transportuojant fiziškai sugadintą prekę, tačiau pasirašėte siuntos lape, patvirtindami jog gavote tvarkingą prekę, tai šiuo atveju Čiapigiau.lt administracija neturės jokios galimybės pakeisti sugadintos prekės nauja.
Todėl prašome branginti savo ir mūsų laiką, prieš pasirašant nepagailėti 5 minučių prekės išpakavimui ir jos būklės patikrinimui.
Dažnai nežymus įlenkimai yra nematomi, kol prekė neišpakuojama.

Jei siunta atkeliauja pažeista (sudaužyta, sulankstyta, subraižyta ir pan.), prekę iškart grąžinti kurjeriui ir nedelsiant susisiekti su Jūsų čiapigiau.lt vadybininku.
Jokiu būdu nepasirašyti!

Jei pasirinkote apmokėti grynais prekės pristatymo metu (COD), pasirūpinkite tikslia pinigų suma iš anksto.
 

PREKIŲ UŽSAKYMAS, JEI PREKĖS NĖRA LIETUVOS SANDĖLYJE.

Jei prekės nėra Lietuvos sandėlyje, jas užsakysime iš gamintojo ir pristatysime pagal šias sąlygas:

 • Užsakymas vykdomas sumokėjus ne mažiau kaip 10% įnašą nuo užsakomų prekių sumos į UAB "Mūsų prekyba" sąskaitą arba sumokėjus grynais. Užsakymo terminas pradedamas skaičiuoti nuo įnašo gavimo datos.
 • 10 % įnašas mokamas už vadybininko konsultaciją. Gavus prekę (-es) vadybininko konsultacijų mokestis užskaitomas kaip mokėjimas už prekę (užskaitomas kaip avansas), tačiau atsisakius pirkti laiku pristatytas, kokybiškas prekes šis mokestis negrąžinamas.
 • Kai kurios prekės (išskirtinio dizaino, ar prabangios prekės, priedai, detalės ir pan.) užsakomos tik sumokėjus visą (100%)  pirkimo sumą.
 • Užsakymo terminas  suderinamas asmeniškai su pardavimo vadybininku (paprastai apie 14 dienų). Jei prekė negali būti pristatyta sutartu terminu, klientas turi teisę prašyti nuolaidos, arba atgauti visus sumokėtus pinigus ir vienašališkai nutraukti pirkimo sutartį. Gavimo terminas, prekių kainos ir kiekiai nurodomos išankstinėje sąskaitoje.
 • UAB "Mūsų prekyba" įsipareigoja pristatyti užsakytas prekes sutartomis kainomis. Iškilus nenumatytoms aplinkybėms, dėl kurių UAB "Mūsų prekyba" negali pasiūlyti prekių sutartomis kainomis - grąžinami visi sumokėti pinigai. Aplinkybių paaiškinimai klientui pateikiami asmeniškai elektroniniu paštu.
 • Pirkėjas įsipareigoja pirkti prekes sutarta kaina, kai jos atvykstą į sandėlius. Jei prekė pristatoma laiku ir kokybiška derybos dėl kainos negalimos.
 • Atsisakius pirkti laiku pristatytas, kokybiškas prekes UAB "Mūsų prekyba" 10 % įnašą nuo atsisakytų prekių kainos užskaito kaip mokėjimą už vadybininko konsultaciją. Pirkėjui išrašoma ir el. paštu išsiunčiama sąskaita faktūra.
 • Pervedant avansą pirkėjas sutinka su šiomis sąlygomis, taip pat patvirtina, kad prekės yra užsakomos asmeniškai jam ir už pristatytas prekes privaloma atsiskaityti.

Į iškilusius klausimus atsakysime elektroniniu paštu: info@ciapigiau.lt arba telefonu (85) 21 36 420 (I-V nuo 9 iki 18 val.).

 

Gero apsipirkimo.

Čiapigiau.lt administracija