Tuščia

Iš viso: 0,00 €

Turite klausimų? Susisiekite (85) 21 36 420 arba info@ciapigiau.lt

Kaip pirkti?

Mielas kliente,
Sveikiname nusprendus įsigyti norimą produktą!

1. Prekių pasirinkimas
Išsirinkę prekę iš katalogo, paspaudę mygtuką "Į krepšelį" pridėsite prekę į savo pirkinių krepšelį.

2. Pirkinių krepšelis
Savo pirkinių krepšelį galite peržiūrėti paspaudę nuorodą "Krepšelis" ( viršutiniame, dešiniajame kampe ). Krepšelyje galite keisti prekių kiekius, pašalinti prekes iš krepšelio.

3. Užsakymo pateikimas

Pateikti užsakymą galima paspaudus nuorodą "Užsakyti" kurį rasite savo pirkinių krepšelyje. ( žr. punktą nr.2 ). Jei Jūs esate naujas klientas, spustelėkite nuorodą "Užsiregistruoti", nurodykite visą reikalingą informaciją.

SVARBU! Būtinai pateikite galiojantį el. pašto adresą. Visa informacija susijusi su Jūsų užsąkymu bus atsiųsta nurodytu el. paštu.

4. Užsakymo vykdymas ir pristatymas
Gavę Jūsų užsakymą telefonu ar el.paštu informuojame ar Jūsų pasirinktos prekės yra sandėlyje, taip pat atsiunčiame visą informaciją reikalingą užsakymo apmokėjimui.
Pristatymo terminas iki trijų darbo dienų po užsakymo visoje Lietuvoje, jei užsakytos prekės yra sandėlyje. Dėl prekės likučio sandėlyje su Jumis susisieks čiapigiau.lt konsultantai, nedelsiant gavus Jūsų užsakymą. Jei prekės nėra sandėlyje, dėl pristatymo terminų, bus tariamasi individualiai (paprastai apie 14 dienų).

Pristatome darbo dienomis nuo 8 iki 19 val. klientui parankesniu laiku. Esant būtinybei pristatome ir savaitgaliais bei švenčių dienomis.
Užsakytos prekės rezervuojamos 3-ims darbo dienoms. Jei per šį laikotarpį dėl objektyvių priežasčių apmokėti negalite - prašome susisiekti ir susitarti dėl rezervavimo pratęsimo. Nesusisiekus ir neapmokėjus, Jūsų užsakymas bus atšauktas.
 

DĖMESIO!!! PRIIMDAMI PREKES BŪTINAI PATIKRINKITE SIUNTOS BŪKLĘ IR TIK TADA PASIRAŠYKITE sąskaitoje faktūroje (važtaraštyje) ar kitame siuntos perdavimo-priėmimo dokumente. Pasirašydami gavimo dokumentuose Jūs sutinkate, kad prekė atkeliavo tvarkinga ir nesudužusi (nesulankstyta). Nuo pasirašymo momento visi pažeidimai yra laikomi atsiradusiais po pristatymo.

Jei prekė atkeliauja pažeista (sudaužyta, sulankstyta, subraižyta ir pan), prekę iškart grąžinti kurjeriui ir nedelsiant susisiekti su Jūsų ciapigiau.lt vadybininku. Jokiu būdu nepasirašyti!

Pagarbiai,
Čiapigiau.lt administracija